Poskytujeme pravidelné lekce sebeobranného systému Krav Maga. Naše tréninky jsou smíšené, což znamená, že muži i ženy u nás trénují společně. Tréninky jsou vhodné pro všechny, kteří mají chuť na sobě pracovat, nehledě na věk, či stávající fyzickou kondici.

Tréninky probíhají vždy dvakrát týdně 1,5 hodiny v tělocvičně Krav Maga Zlín. Ve třídě je 10 - 14 studentů a většinu času pracují ve dvojicích, nebo ve skupinách. Na našich trénincích neučíme jenom techniky Krav Maga, ale připravujeme naše studenty též po stránce fyzické, taktické a mentální.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

JE NĚJAKÝ MINIMÁLNÍ VĚK OD KDY MOHU KRAV MAGA TRÉNOVAT?

V našem klubu mohou trénovat zájemci od 18 let věku (od 16 let se souhlasem rodičů).

MŮŽE SE PŘIHLÁSIT I ZAČÁTEČNÍK (ČLOVĚK BEZ PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ S BOJOVÝMI SPORTY)?

Ano, začínáme od úplných začátků a postupně navazujeme na probrané techniky. Ne vždy bývají předchozí zkušenosti výhodou. Začátečník má mnohdy výhodu, že se nemusí přeučovat již zažité návyky a postupuje rychleji.

JSOU BRÝLE, NADVÁHA, ČI JINÝ ZDRAVOTNÍ HANDICAP PŘEKÁŽKOU?

Určitě ne. Krav Maga je koncipována tak, aby ji mohl cvičit opravdu každý. Na trénincích vždy přistupujeme ke každému žáku individuálně vzhledem k jeho možnostem.

CO POTŘEBUJI NA TRÉNINK?

Na trénink stačí pohodlný oděv na cvičení, vodu a ručník. Po cca 2 měsících je nutné mít suspenzor a chránič na zuby (vše je možno objednat u nás v klubu).

KDE SE MŮŽU PŘIHLÁSIT?

Přihlásit se je možné přes naše webové stránky, v okamžiku kdy je vypsáno otevření nové třídy. Pokud jste otevření nové třídy nestihli je možné nás kontaktovat na marcel.lanta@krav-maga.cz a budete zařazeni do naší databáze zájemců o pravidelné tréninky.

SOUKROMÉ HODINY

Soukromé hodiny poskytujeme jak našim studentům, tak široké veřejnosti. Rozdíl oproti pravidelným lekcím je v počtu účastníků (1 - 4 studenti). Není problém si dohodnout soukromou hodinu v kterýkoliv den a hodinu mimo pravidelné lekce.

Cena soukromé lekce pro jednu osobu je 400 Kč/75 minut

V případě 2 - 4 studentů je pak cena 300 Kč/osobu/75 minut

Pokud Vás soukromé hodiny zajímají a chtěli byste si domluvit konkrétní čas, neváhejte nás kontaktovat na: marcel.lanta@krav-maga.cz, nebo tel.: 607 080 196.