Na této stránce naleznete placený obsah pro členy klubu Krav Maga Zlín.

Vybrat si můžete ze dvou typů tréninkových plánů.

Vyber si tréninkový plán a získej přístup ke všem videím.

Měsíční plán

500 Kč/měsíc

Účtováno měsíčně

Roční plán

1500 Kč/ rok

Účtováno ročně

sleva 4500 Kč

Oba plány obsahují tréninková videa s detailními popisy.

Úroveň Practitioner

Tréninková videa k prvním pěti technickým stupňům. Přístup k těmto videům ti dává možnost trénovat kdekoliv. Čím více trénujete, procvičujete, vizualizujete techniky a pohyby, tím rychleji se tyto pohyby zakoření ve vaší svalové paměti.

Strečink

Strečink vytváří optimální soulad tělesných funkcí, brání poškození svalových vláken, především z chladu, zkracuje dobu prodlev pohybových reakcí a zlepšuje také celkový sportovní výkon.

Vlastní váha

Kalistenika je cvičení s vlastní vahou pro rozvoj pohyblivosti těla, jeho lepší kontrolu a celkové zvýšení síly. Vznik kalisteniky sahá až do dob starověkého Řecka, kdy se cvičení vyvinulo z řecké gymnastiky.

Kettlebell

Kettlebell je tradiční “old school” posilovací náčiní původem z carského Ruska.  Kettlebell se využívá jako tréninkové nářadí k získání (různých typů) síly, celkové kondice a ke ztrátě tělesného tuku.

PLUS!

TRÉNINK TÝDNE

Každé dva týdny se zaměříme na jednu techniku z osnov, kterou detailněji rozebereme. Zaměříme se na nejčastější chyby a ukážeme Vám návod, jak ji co nejlépe natrénovat, pokud nemám k dispozici tréninkového partnera.

Měsíční plán

500 Kč/měsíc

Účtováno měsíčně

Roční plán

1500 Kč/ rok

Účtováno ročně

sleva 4500 Kč